EQUIPS PARTICIPANTS 2018/2019

LOCALITAT

NOM DE L´EQUIP

_______

_________

Almoines

PEDRUSCO

Oliva

LA COLLA D´OLIVA

Alqueria de la Comtessa

PENYA ALQUERÍA

Simat de la Valldigna

BALDAT´S

Daimús

TUTIKEDU

Roís de Corella

ASTRA, INTERP TRADUCC

La Font d´Encarròs

PENYA LA FONT

Rafelcofer

PENYA RACINGUISTA

Oliva (El Morer)

BAR INSTITUT

Benifairó de la Valldigna

UD BENIFAIRÓ

Roís de Corella

PENYA BLAUGRANA

Villalonga

PENYA LLOBEROS

Villalonga

SOUCASE & GREGORI

Roís de Corella

PENYA AMUNT + C. VERDÚS

Bellreguard

RTE BAR MARIO

Llutxent

LLUTXENT EBP

Oliva (El Morer)

PENYA RAYISTA OLIVA

JORNADA 1                       DIUMENGE 16 SETEMBRE 2018

 ALQUERIA DE LA COMTESSA            PENYA ALQUERIA       2         BALDAT´S     

 JORNADA 2                          DIUMENGE 23 SETEMBRE 2018

 SIMAT DE LA VALLDIGNA                  BALDAT´S       0       BAR INSTITUT         4

JORNADA 3                         DIUMENGE 07 D´OCTUBRE 2018

BENIFAIRÓ DE LA VALLDIGNA          UE BENIFAIRÓ         BALDAT´S       0

JORNADA 4                         DIUMENGE 14 D´OCTUBRE 2018

BELLREGUARD                                   RTE BAR MARIO        1         BALDAT´S      0

JORNADA 5                         DIUMENGE 21 D´OCTUBRE 2018

BALDAT´S                    DESCANSA

JORNADA 6                                         DIUMENGE 28 D´OCTUBRE 2018

SIMAT                   BALDAT´S       1  (Mario)                       PENYA RACINGUISTA    0

JORNADA 6 BIS 1                                    DIUMENGE 04 NOVEMBRE 2018

SIMAT             BALDAT´S      3   (Mario 2 i Luis Gomar)    SOUCASE & GREGORI    3

JORNADA 6 BIS 2                                     DIUMENGE 11 NOVEMBRE 2018

VILLALONGA               PENYA LLOBEROS                 4                 BALDAT´S       0

JORNADA 7                                                  DIUMENGE 18 NOVEMBRE 2018

               SIMAT                BALDAT´S         4 (2 Luis Oliver, 2 Cèsar)      PENYA AMUNT + C. VERDÚS    3