EQUIPS TEMPORADA 2014-2015 - SEGONA CATEGORIA

· LA COLLA D´OLIVA (Oliva) · PENYA LA FONT (La Font d´Encarrós) · PENYA LLOBEROS (Villalonga)

· EURODIS RAFELCOFER (Rafelcofer) · PENYA ALQUERIA (Alqueria de la Comptessa)

· CAFETERIA BAR AVINGUDA (Alqueria)  · RTE RINCON DE MIGUEL (Roís de Corella) · BARX (Barx)

· BALDAT´S (Simat) · BAR RIO (Gandia)  · BAR VIOLETA (Santa Ana)  · TABERNA EL RAYO (Santa Ana)  

· GRUPO DULCESOL (Grau de Gandia)

1ª JORNADA 14 SETEMBRE DE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S       4    ( Roig, Juan i Sagasta 2 )              BARX         2

2 ª JORNADA 21 SETEMBRE 2014

CAMP DE SANTA ANA DE GANDIA, 08.30

BAR VIOLETA      3         BALDAT´S        2      ( Luis i Juanra )

 

3 ª JORNADA 28 SETEMBRE 2014

CAMP MUNICIPAL SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      1   (Luis)       GRUPO DULCESOL         4

4ª JORNADA 12 D´OCTUBRE DE 2014

CAMP DE LA FONT D´ENCARRÒS, 08.30

PENYA LA FONT        3         BALDAT´S         2      (José Juan i Helio de cap)

5ª JORNADA 19 D´OCTUBRE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      0         EURODIS RAFELCOFER         0

6ª JORNADA DIUMENGE 27 D´OCTUBRE 2014

CAMP D´ALQUERIA DE LA COMPTESSA, 08.30

CAFÉ L´AVINGUDA     1     BALDAT´S     0

7ª JORNADA DIUMENGE 02 NOVEMBRE 2014

descansa   BALDAT´S

   

8ª JORNADA DIUMENGE 09 NOVEMBRE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S    6    (Juan, Francesc, Mario 3 i José Juan)     BAR RIO      2

9ª JORNADA DIUMENGE 16 NOVEMBRE 2014

CAMP DE SANTA ANA  DE GANDIA, 08.30

TABERNA EL RAYO     2     BALDAT´S     0

10º JORNADA DIUMENGE 23 NOVEMBRE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S    2  ( Josep i Aitor)     LA COLLA D´OLIVA      1

11ª JORNADA DIUMENGE 30 NOVEMBRE 2014

POLISPORTIU VILLALONGA, 08.30

PENYA LLOBEROS     2     BALDAT´S       0

SUSPÉS PER LA PLUJA (Jugat el 14 de DESEMBRE 2014)

12 ª JORNADA DIUMENGE 21 DESEMBRE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      2       PENYA ALQUERIA         2

 

13ª JORNADA DIUMENGE 11 GENER 2015

CAMPS DE ROIS DE CORELLA, 08.30

RT. RINCON DE MIGUEL        1            BALDAT´S            2  (Mario i Luis)

 

14ª JORNADA DIUMENGE 18 GENER 2015

CAMP DEL GANDIA B, 08.30

BARX          0         BALDAT´S            3  ( Mario, Luis i Aitor)

 

15ª JORNADA DIUMEMGE 25 GENER 2015

CAMP MUNICIPAL SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S       1        BAR VIOLETA         2

 

16ª JORNADA DIUMENGE 01 FEBRER 2015

CAMP DEL GRAO DE GANDÍA, 08.30

GRUPO DULCESOL     0      BALDAT´S          2  (Mario)

17ª JORNADA DIUMENGE 09 FEBRER 2015

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     1     PENYA LA FONT   4

18ª JORNADA DIUMENGE 15 FEBRER 2015

MUNICIPAL DE RAFELCOFER, 08.30

EURODIS RAFELCOFER       0        BALDAT´S         3  (Aitor i Josep 2)

19 ª JORNADA DIUMENGE 22 FEBRER 2015

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 0.900

BALDAT´S       0      CAFETERIA L´AVINGUDA       3

20ª JORNADA DIUMENGE 01 MARÇ 2015

BALDAT´S       DESCANSA

21ª JORNADA DIUMENGE 08 MARÇ 2015

CAMP ROÍS DE CORELLA DE GANDIA, 08.30

BAR RIO       1        BALDAT´S           1

22ª JORNADA DIUMENGE 29 MARÇ 2015

CAMP MUNICIPAL SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      2      (Josep i Carlos)         TABERNA EL RAYO       3

23ª JORNADA DIUMENGE 19 D´ABRIL 2015

CAMP MUNICIPAL D´OLIVA, 08.30

LA COLLA D´OLIVA      4      BALDAT´S     1

24 º JORNADA DIUMENGE 26 D´ABRIL 2015

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      1     PEÑA LLOBEROS        6

25ª JORNADA DIUMENGE 03 MAIG 2015

CAMP ALQUERIA DE LA COMPTESA, 0830

PENYA ALQUERIA     1    BALDAT´S      5

 

JORNADA 26ª DIUMENGE 10 MAIG 2015

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      1     RTE RINCON DE MIGUEL       0    (NO PRESENTAT)

 

CLASSIFICACIÓ FINAL

COPA 2015

1 ª JORNADA

2ª JORNADA

JORNADA 4ª 

FINAL COPA