1ª JORNADA LLIGA 1ª DIVISIÓ AFES 15 SETEMBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     2     SIMAS DIGITAL     4

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: Alajandro, Arnau, Jesús Ferrando, Abel, Roig II, Rafa, Josep, Mario, Àngel, Marc i David. També jugaren Elio, Guillem, Naya i Micuelo.

GOLS DEL BALDAT´S: Àngel 2

 

                                          

12ª JORNADA LLIGA 1ª DIVISIÓ AFES 22 DESEMBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL D´ALMOINES, 08.30

SIMAS DIGITAL    5      BALDAT´S     0

2ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 22 SETEMBRE 2013

CAMP DE ROÍS DE CORELLA (GANDIA), 08,30

RTE. RINCON DE MIGUEL     2     BALDAT´S     2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S : David, Arnau, Elio, Luis, Abel, Rafa, Josep, Juanma, Roig, Marc i David II. També jugaren Ribera, Mario, Jesús Ferrando i Nostre.

GOLS DEL BALDAT´S : Juanma i Marc.

13 ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 12 GENER 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     0       RTE. RINCON DE MIGUEL       2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Elio, Roig II, Abel, Luis, Rafa, Sagasta, Mario, Josep, Marc i Àngel. També jugaren Naya, Andreu, Enric i Vicent.

3ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 06 0CTUBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     1      HOSTAL BAR ROYAL d´Oliva     9

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Elio, Abel, Luis, David II, Guillem, Rafa, Marc, Jesús Ferrando i Josep. També jugaren Ribera, Mario, Naya i Roig II.

GOLS DEL BALDAT´S: Guillem

14 ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 19 GENER DE 2014

MUNICIPAL D´OLIVA, 08.30

HOSTAL BAR ROYAL d´Oliva       2       BALDAT´S          1

4 ª JORNADA  LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 13 D´OCTUBRE DE 2013

CAMP DE ROÍS DE CORELLA (GANDIA), 08.30

MGM GRUAS    1      BALDAT´S      2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Micuelo, Abel, Luis, Rafa, Josep, Guillem, David II, Marc i Jesús Ferrando. També jugaren Elio, José, Sagasta i Elio II.

GOLS DEL BALDAT´S: Marc i José.

15 ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 26 DE GENER DE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      1      MGM GRUAS        3

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: Alejandro, Naya, Jesús Ferrando, Elio, Andreu, Luis, Rafa, Agustí, Roig II, Mario i David. També jugaren Arnau, Sagasta, Joan i Marc.

GOL DEL BALDATS´: Marc

5ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES ,20 D´OCTUBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S   1    EL CANTONET DE DANI de Gandia    1

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Abel, Elio, Luis, Rafa, Josep, Roig II, Marc i David II. També jugaren Andreu, Sagasta, Naya i Mario.

GOL DEL BALDAT´S: Josep .

16ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 02 DE FEBRER DE 2014

CAMP DE GULLERMO OLAGÜE DE GANDIA, 08.30

EL CANTONET DE DANI     1      BALDAT´S       0

6ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 27 D´OCTUBRE 2013

CAMP MUNICIPAL DE DAIMUS, 08.30

BAR CASA LUCAS    1     BALDAT´S     2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Abel, Elio, Luis, Guillem, Josep, Sagasta, Rafa, Marc i David II. També jugaren Naya, Jesús Ferrando i Andreu.

GOLS DEL BALDAT´S : Guillem i Sagasta.

 

17ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 09 FEBRER 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      2     BAR CASA LUCAS       3

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Jesús Ferrando, Elio, Andreu. Luis, Rafa, Sagasta, David II, Josep, Marc i Arnau. També jugaren Ribera, Nostre i Juanra.

GOLS DEL BALDAT´S: Sagasta i Arnau.

7ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 10 N0VEMBRE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     2    PENYA BELLREGUARD     2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Abel, Andreu, Luis, Rafa, Roig II, David II, Guillem, Marc i Josep. També jugà Elio.

GOLS DEL BALDAT´S: Roig II i Marc.

18ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 16 FEBRER 2014

MUNICIPAL DE BELLREGUARD, 08.30

PENYA BELLREGUARD      2       BALDAT´S         2

8ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 17 NOVEMBRE 2013

MUNICIPAL DE RÓTOVA, 09.00

ATLÉTICO RÓTOVA     7     BALDAT´S      0

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Luis, Roig II, Andreu, Rafa, Sagasta, Josep, Marc, Guillem i David II. També jugà Naya

19ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 30 MARÇ 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S               ATLÉTICO RÓTOVA

9ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 24 NOVEMBRE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S    2    FOR D´EMILIA de Villalonga    1

ALINEACIÓ DE BALDAT´S: David, Arnau, Roig II, Luis, Elio, Rafa, David II, Josep, Marc, Agustí i Andreu. També jugaren Ribera, Mario i Rumba.

GOLS DEL BALDAT´S: Josep i David II

20ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 02 MARÇ 2014

MUNICIPAL DE VILLALONGA, 08.30

FORN D´EMILIA de Villalonga        2        BALDAT´S       2

  

10ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 01 DESEMBRE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S    1    PENYA POTRIES     1

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S : Alejandro, Arnau, Elio, Luis, Agustí, Rafa, David II, Josep, Sagasta, Mario i David. També jugaren Naya, Jesús Ferrando i Roig II

GOL DEL BALDAT´S: Naya 

21ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 09 MARÇ 2014

MUNICIPAL DE POTRIES, 08.30

PENYA POTRIES      5        BALDAT´S      0

       

11ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 15 DESEMBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL D´ALMOINES, 20.30

PEDRUSCO    6    BALDAT´S     0

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Ribera, Elio, Roig, Luis, David II, Rafa, Jesús Ferrando, Naya, N... i Nostre. També jugaren J. Juan i Josep

22ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 23 MARÇ DE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     1       PEDRUSCO      6

CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ

22ª JORNADA

 
Pos Equipos J V E D GF GC Pts
1 Atletico Rotova 22 15 3 4 57 28 48
2 Hostal Bar Royal 22 11 6 5 49 28 39
3 El Cantonet de Dani 22 11 5 6 33 19 38
4 Simas Digital 22 10 6 6 47 34 36
5 Forn D´Emilia 22 10 5 7 33 36 35
6 M G M Gruas 22 9 5 8 36 36 32
7 Penya Potries 22 9 4 9 50 38 31
8 Pedrusco 22 10 1 11 48 42 31
9 Penya Bellreguard 22 6 8 8 39 39 26
10 Bar Casa Lucas 22 7 3 12 33 45 24
11 BALDAT´S 22 3 6 13 25 72 15
12 Rte. Rincón de Miguel 22 3 4 15 24 57 13

            

  

Primera
 
Pedrusco                             de ALMOINES
Penya Bellreguard             de BELLREGUARD
Cantonet de Dani               en Guillermo Olagüe de GANDIA
Hostal Bar Royal               en Polisportiu de OLIVA
Forn D´Emilia                     de VILLALONGA
BALDAT´S                         de SIMAT DE LA VALLDIGNA
Rte. Rincón de Miguel       en Roís de Corella de GANDIA
Bar Casa Lucas                  de DAIMÚS
Atletico Rotova                  de ROTOVA
Penya Potries                     de POTRIES
M G M Gruas                    en Roís de Corella de GANDIA
Simas Digital                      de ALMOINES                                                    
Jornada 1 15 SETEMBRE 2013  Hostal Bar Royal 0 : 1 Penya Potries
    Forn D´Emilia 1 : 0 M G M Gruas
    Pedrusco 1 : 0 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Bellreguard 4 : 1 Bar Casa Lucas
    El Cantonet de Dani 1 : 2 Atletico Rotova
    BALDAT´S 2 : 4 Simas Digital

Jornada 2 22 SETEMBRE 2013  Bar Casa Lucas 1 : 3 Forn D´Emilia
    Penya Potries 1 : 2 El Cantonet de Dani
    M G M Gruas 5 : 2 Pedrusco
    Simas Digital 2 : 2 Hostal Bar Royal
    Rte. Rincón de Miguel 2 : 2 BALDAT´S
    Atletico Rotova 3 : 2 Penya Bellreguard

Jornada 3 06 OCTUBRE 2013  Rte. Rincón de Miguel 1 : 1 M G M Gruas
    Pedrusco 0 : 2 Bar Casa Lucas
    Forn D´Emilia 4 : 0 Atletico Rotova
    Penya Bellreguard 1 : 0 Penya Potries
    El Cantonet de Dani 2 : 0 Simas Digital
    BALDAT´S 1 : 9 Hostal Bar Royal

Jornada 4 13 OCTUBRE 2013  Bar Casa Lucas 1 : 0 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Potries 1 : 4 Forn D´Emilia
    Hostal Bar Royal 0 : 1 El Cantonet de Dani
    Simas Digital 0 : 0 Penya Bellreguard
    M G M Gruas 1 : 2 BALDAT´S
    Atletico Rotova 4 : 2 Pedrusco

Jornada 5 20 OCTUBRE 2013 Rte. Rincón de Miguel 0 : 5 Atletico Rotova
    Pedrusco 1 : 1 Penya Potries
    Forn D´Emilia 0 : 0 Simas Digital
    Penya Bellreguard 1 : 1 Hostal Bar Royal
    M G M Gruas 2 : 4 Bar Casa Lucas
    BALDAT´S 1 : 1 El Cantonet de Dani

Jornada 6 27 OCTUBRE 2013  Bar Casa Lucas 1 : 2 BALDAT´S
    El Cantonet de Dani 4 : 1 Penya Bellreguard
    Penya Potries 7 : 2 Rte. Rincón de Miguel
    Simas Digital 4 : 1 Pedrusco
    Hostal Bar Royal 5 : 0 Forn D´Emilia
    Atletico Rotova 3 1 M G M Gruas

 

Jornada 07 10 NOVEMBRE 2013 Bar Casa Lucas 0 : 2 Atletico Rotova
    M G M Gruas 2 : 4 Penya Potries
    Rte. Rincón de Miguel 1 : 1 Simas Digital
    Pedrusco 2 : 1 Hostal Bar Royal
    Forn D´Emilia 0 : 0 El Cantonet de Dani
    BALDAT´S 2 : 2 Penya Bellreguard

Jornada 08 17 NOVEMBRE 2013 Penya Potries - : - Bar Casa Lucas
    Simas Digital 5 : 2 M G M Gru
    Hostal Bar Royal 2 : 1 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Bellreguard 1 : 1 Forn D´Emil
    El Cantonet de Dani 3 : 0 Pedrusco
    Atletico Rotova 7 : 0 BALDAT´S
Jornada 09 24 NOVEMBRE 2013 Pedrusco 2 : 4 Penya Bellreguard
    Bar Casa Lucas 4 : 2 Simas Digital
    M G M Gruas 1 : 3 Hostal Bar Royal
    Rte. Rincón de Miguel 1 : 7 El Cantonet de Dani
    Atletico Rotova 5 : 0 Penya Potries
    BALDAT´S 2 : 1 Forn D´Emilia
Jornada 10 01 NOVEMBRE 2013 El Cantonet de Dani 0 : 1 : - M G M Gruas
    Hostal Bar Royal 4 : 1 : - Bar Casa Lucas
    Simas Digital 1 : 1 : - Atletico Rotova
    Forn D´Emilia - : - Pedrusco
    Penya Bellreguard 0 : 0 : - Rte. Rincón de Miguel
    BALDAT´S 1 : 1 : - Penya Potries

Jornada 11 15 DESEMBRE 2013 Rte. Rincón de Miguel 3 : 1 : - Forn D´Emilia
    Pedrusco 6 : 0 : - BALDAT´S
    Bar Casa Lucas 0 : 1 : - El Cantonet de Dani
    Penya Potries 3 : 0 : - Simas Digital
    M G M Gruas 3 : 2 : - Penya Bellreguard
    Atletico Rotova 3 : 1 : - Hostal Bar Royal
Jornada 12 22 DESEMBRE 2013 M G M Gruas 1 : 1 Forn D´Emilia
    Simas Digital 5 : 0 BALDAT´S
    Rte. Rincón de Miguel - : - Pedru
    Bar Casa Lucas 2 : 2 Penya Bellregu
    Penya Potries 2 : 2 Hostal Bar Ro
    Atletico Rotova 1 : 0 El Cantonet de Dani
Jornada 13 12 GENER DE 2014 Pedrusco 0 : 3 M G M Gruas
    Forn D´Emilia 4 : 0 Bar Casa Lucas
    Penya Bellreguard 1 : 2 Atletico Rotova
    El Cantonet de Dani 2 : 1 Penya Potries
    Hostal Bar Royal 2 : 1 Simas Digital
    BALDAT´S 0 : 2 Rte. Rincón de Miguel
Jornada 14         19 GENER DE 2014 Hostal Bar Royal 2 : 1 BALDAT´S
    Simas Digital 1 : 1 El Cantonet de Dani
    M G M Gruas 1 : 0 Rte. Rincón de Miguel
    Bar Casa Lucas 2 : 3 Pedrus
    Penya Potries 5 : 3 Penya Bellreguard
    Atletico Rotova 2 : 0 Forn D´Emilia

             

Jornada 15 26 GENER DE 2014 Pedrusco 2 : 0 Atletico Rotova
    Forn D´Emilia 1 : 1 Penya Potries
    Penya Bellreguard 1 : 4 Simas Digital
    El Cantonet de Dani 1 : 1 Hostal Bar Royal
    Rte. Rincón de Miguel 0 : 2 Bar Casa Luc
    BALDAT´S 1 : 3 M G M Gruas
Jornada 16 02 GENER DE 2014 Simas Digital 2 : 0 Forn D´Emilia
    Hostal Bar Royal 2 : 2 Penya Bellreguard
    Bar Casa Lucas 1 : 2 M G M Gruas
    El Cantonet de Dani 1 : 0 BALDAT´S
    Penya Potries 1 : 2 Pedrusc
    Atletico Rotova 3 : 0 Rte. Rincón de Migu
Jornada 17 09 GENER DE 2014 M G M Gruas 1 : 1 : - Atletico Rotova
    Forn D´Emilia 2 : 1 - Hostal Bar Royal
    Pedrusco 1 : 2 : - Simas Digital
    Penya Bellreguard 2 : 0 : - El Cantonet de Dani
    Rte. Rincón de Miguel - : - Penya Potries
    BALDAT´S 2 : 3 : - Bar Casa Lucas
Jornada 18 16 FEBRER DE 2014 Simas Digital 3 : 5 Rte. Rincón de Miguel
    Hostal Bar Royal 2 : 1 Pedrusco
    Penya Bellreguard 2 : 2 BALDAT´S
    El Cantonet de Dani 1 : 2 Forn D´Emilia
    Penya Potries 1 : 2 M G M Gruas
    Atletico Rotova 2 : 2 Bar Casa Lucas
Jornada 19 23 FEBRER DE 2014 Bar Casa Lucas 4 : 2 Penya Potries
    M G M Gruas 1 : 1 Simas Digital
    Rte. Rincón de Miguel 1 : 2 Hostal Bar Royal
    Forn D´Emilia 1 : 0 Penya Bellreguard
    Pedrusco 3 : 1 El Cantonet de Dani
    BALDAT´S - : - Atletico Rotova
Jornada 20 02 FEBRER DE 2014 Simas Digital 2 : 1 Bar Casa Lucas
    Hostal Bar Royal 0 : 0 M G M Grua
    Penya Bellreguard 3 : 1 Pedrusco
    Forn D´Emilia 2 : 2 BALDAT´S
    El Cantonet de Dani 2 : 0 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Potries 4 : 0

Atletico Rotova

Jornada 21 09 FEBRER DE 2014 Bar Casa Lucas 1 : 4 Hostal Bar Royal
    Penya Potries 5 : 0 BALDAT´S
    M G M Gruas - : - El Cantonet de Dani
    Pedrusco 9 : 0 Forn D´Emilia
    Rte. Rincón de Miguel 1 : 4 Penya Bellreguard
    Atletico Rotova - : - Simas Digital
Jornada 22 23 FEBRER DE 2014 Hostal Bar Royal 3 : 2 Atletico Rotova
    Simas Digital 2 : 0 Penya Potries
    Forn D´Emilia 2 : 1 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Bellreguard 1 : 2 M G M Gruas
    El Cantonet de Dani 0 : 0 Bar Casa Lucas
    BALDAT´S 1 : 6 Pedrusco